خدمات سئو

استودیو بلک به شما کمک می‌کند تا جایگاه فعلی خود را بین رقبا بهبود بخشید و در آمد خود را افزایش دهید. با استفاده از جدیدترین استانداردهای روز و متخصصین مجرب در این مسیر همراه شما هستیم.

این نکته را توجه داشته باشید که هیچ تضمینی برای رتبه 1 شدن در موتور جستوجو گر گوگل به صورت دائمی و کوتاه مدت وجود ندارد همانطور که خود گوگل نیز بارها اعلام کرده است این روش نوعی از کلاه برداری است. پروسه سئو مجموعه اعمالی است که به صورت فنی بر روی کدهای سایت شما و هم محتوای سایت و هم سئوی خارجی سایت شما صورت می‌گیرد. حتی فعالیت شما در شبکه‌های اجتماعی بر روی آن اثر دارد.روش‌هایی هم وجود دارد که در کوتاه مدت ممکن است شما را به اهداف برساند اما خطر اخطار از گوگل و حذف از نتایج گوگل را به همراه دارد به اصطلاح به این روش‌ها کلاه سیاه می‌گویند. استودیو بلک در تمامی مراحل گزارشات اقدامات صورت گرفته را به کارفرما ارائه می‌دهد تا از روند پیشرفت کار مطلع باشد.

در ابتدای کار وبسایت شما توسط کارشناسان استودیو بلک بررسی و ایرادات سایت به شما گزارش می‌گردد تا با رفع مشکلات در جهت بهبود جایگاه فعلی اقدامات لازم صورت پذیرد.
خدمات سئو 01
خدمات سئو 02
یکی از پارامترهای اصلی سئو محتوای با کیفیت و تولیدی است، ما به شما کمک می‌کنیم که با توجه به آنالیز دیتاهای روز و کلمات کلیدی هدفی که مشخص گردیده محتوای مناسب در جهت جذب مخاطب و کاهش رتبه سایت تولید کنیم.
پس از رفع مشکلات فنی و تولید محتوای مناسب باید اقدام به لینک سازی‌های استاندارد داخلی و خارجی مناسب با توجه به استاندارد‌های روز موتورهای جستوجوگر از جمله گوگل ‌کنیم. روش های زیادی برای تولید لینک وجود دارد و ما روش های استاندارد و به عبارتی کلاه سفید را پیشنهاد می‌کنیم که در جلسات مشاوره به طور کامل بررسی می‌گردد.
خدمات سئو 05

تعرفه و هزینه خدمات سئو

خدمات سئو با توجه به شرایط متفاوت است به طوری که نمی‌توان برای آن قیمت ثابتی تعیین کرد. این قیمت با توجه به نوع وب سایت، رقبا، کلمات یا عبارات کلیدی هدف، تعداد کلمات کلیدی هدف، نوع فعالیت، مخاطبان و موضوع سایت، جایگاه فعلی و غیره متفاوت است. به همین جهت حدود قیمت با توجه به سایت مشخص می‌گردد. جهت دریافت مشاوره از طریق فرم زیر اقدام نمائید.

در حال بارگیری

ما به شما کمک می‌کنیم کسب و کار خود را گسترش دهید

شما می‌توانید با کمک سئو بهینه تعداد مخاطبان خود را افزایش و درآمد خود را بهبود بخشید، استودیو بلک در این راه به شما کمک می‌کند.

خدمات سئو 04

برخی از مشتریان ما